witamy w e-solingen.pl

Sklep internetowy umieszczony w domenie www.e-solingen.pl prowadzony jest przez firmę SANDRA, wpisaną do ewidencji działalności gospodarczej przez Urząd Dzielnicowy Warszawa Wawer.

Przez 26 lat z dużym powodzeniem zajmowaliśmy się hurtowym zaopatrywaniem sklepów na terenie całej Polski. Wykorzystując to doświadczenie zdecydowaliśmy się drogą internetową zaoferować Państwu produkty SOLINGEN oraz kosmetyki w rzeczywistych, prawdziwych cenach hurtowych, a nieraz i poniżej.

Jesteśmy największym dystrybutorem produktów SOLINGEN na polskim rynku. Posiadamy największy asortyment zestawów do manicure SOLINGEN.

Przy zakupach nie stworzyliśmy żadnego minimum kwotowego zamówień, wyślemy więc nawet najmniejszy, najtańszy produkt. Informujemy jednak, że przy większym zamówieniu koszt przesyłki rozkłada się na kilka produktów, więc jednostkowa cena produktu maleje.  Przedpłata natomiast znacznie przyspiesza czas realizacji zamówienia i znacząco obniża koszty wysyłki.

 

Korzyści wynikające z zakupów u nas to:

  • wygoda - przebywając w domu lub w pracy możesz w każdej chwili dokonać zakupu, nie tracisz czasu na dojazd do sklepu, gdzie często okazuje się, że brakuje asortymentu, nie szukasz miejsca parkingowego, jeżeli Twój czas jest na wagę złota, a komfort i wygodę cenisz najbardziej - ten sklep jest dla Ciebie.
  •  bardzo niskie ceny - oferujemy Ci ceny hurtowe niższe nawet o 50-80% od cen w tradycyjnych sklepach. Przy tak niskich cenach oszczędzasz nawet doliczając koszty dostawy. Dodatkowo umieściliśmy PROMOCJE.
  • bardzo bogaty asortyment - nasza ofert liczy obecnie ponad 4 tysiące produktów, a to nie koniec, wciąż uzupełniamy listę towarów o nowe produkty.
  • szybkość - łatwo i szybko w ciągu kilku minut możesz złożyć zamówienie. Czas dostawy waha się od 1 do 5 dni roboczych - zależne jest to od dostępności towaru.
  • łatwość wyboru - dzięki wyszukiwarce, bardzo bogatym opisom i zdjęciom produktów oraz ułatwiającym lokalizację specjalnym działom z dużą łatwością znajdziesz produkt odpowiadający Twoim potrzebom.
  • komfort i swoboda - u nas możesz oglądać i kupować produkty w każdej chwili, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. 

Zapraszamy na zakupy !

Pozdrawiamy

zespół obsługi Klienta